Moraviaman 2013     Home  
19.05.2008 - Turecko - Istanbul
Istanbul je turecká metropole, rozkládající se na rozhraní Evropy a Asie, spojená kilometrovým mostem přes průplav do Černého moře - Bospor. Na začátku května jsme se do tohoto města vonícího kořením a kebabem, překypujícího životem a plného stánků s množstvím nerůznějšího zboží, vydali i my, abychom okusili tureckou kulturu doprovázenou svoláváním na mši ze všudypřítomných minaretů. Výlet to byl opravdu povedený, jak se sami můžete přesvědčit v galerii. ( Part 1, Part 2 )
16.02.2008 - Stonehenge
O víkendu jsem vyrazil asi na nejznámější anglický monument Stonehenge. Kromě Stonehenge jsme navštívili ještě Avebury, kde je taktéž obrovský kruh z kamenů procházejících městečkem, a který je 16 krát větší než Stonehenge a o 1000 let starší. Viděli jsme tajemnou stavbu známou jako kopec Silbury, 300 let starého Cherhillského bílého koně a vesničku Lacock známou z natáčení Harryho Pottera. Poslední zastávkou byla vesnička Castle Combe.
23.01.2008 - Patagonia
V listopadu 2007 jsem vyrazil s bandou kamarádů na pět týdnů do Patagonie. Všechno co jsme si naplánovali se nám bez větších problémů podařilo zvládnout a úspěšně jsme se vrátili s hromadou zážitků a pocitem, že pět týdnů je na Patagonii strašně krátká doba :) Jelikož jsme něco málo i nafotili, tak zde je první dávka fotek z konce světa.
17.11.2007 - Rugby Bath
Dneska jsem byl na rugby zápasu mezi Rugby Bath a Overmach Parma, který byl součástí European Challange Cupu 07/08.Dlouho byl zápas vyrovnaný až se podařilo Bathu prolomit obranu Overmatche na konci první poloviny. Bathu se nakonec podařilo vyhrát zápas 28:0.
11.11.2007 - UK / Chippenham
Po krátké přestávce v Čechách jsem se přesunul za prací do malého městečka Chippenham v UK. Městečko je to malé a a trosku ospalé, ale jeho výhodou je jeho poloha. Je na hlavní vlakové trase mezi východem a západem jižní Anglie. První víkend jsem vyrazil jen do nedalekého města Bath, kam se podívám i příští sobotu, protože se mi podařilo sehnat lístky na rugby zápas mezi místním týmem Rugby Bath a italským Overmach Parma.
20.10.2007 - Okružní cesta Španělskem
Ačkoli jsem nepředpokládal, že se zase brzy podívám do Španělska, tak jsem dostal příležitost vyrazit od 25.9 do 7.10 na výlet směr Sierra Nevada a zpět. Stručný itinerář byl: Barcelona, Valencie, Alicante, Almeria, Granada, Sierra Nevada (Mulhacen 3482m), Cuevas de Nerja, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Córdoba, Toledo, Madrid, Segovia, Zaragoza a Barcelona. Galerie je rozdělena do několika částí Part 1, Part 2 a Part 3.
15.07.2007 - Cesta ze Španělska
Doplnil jsem poslední část výletu do Španělska a to cestu zpět. Bezva výlet přes Francii, Itálii, Švýcarsko, Rakousko a Německo, který trval týden a vedl přes místa jako Perpignan, Montpellier, Marseille, Toulon, Iles d'Hyeres, St.Tropez, Cannes, Nice, Monaco, Monte-Carlo, San Remo, Locarno, Bellizona, Davos, Lendeck, Garmisch-Partenkch. a München.
13.07.2007 - Tatry
Tak už jsem se vrátil z bezva ročního výletu do Barcelony a hned jsme se vydal s pár kamarády na Slovensko do Tater. Výlet byl spíše ve znamení válení, deště, houbaření a popíjení, takže na nějaké delší výletý do slovenských hor plných medvědů ani nedošlo. Škoda.
06.06.2007 - Akce posledních dnů
Pracovní pobyt ve Španělsku mi už pomalu končí a tak dorazili kamarádi a vydali jsme se na bezva víkend s ježděním na koních v Castello de Jaca a reftem na řece Gallego v Murillo de Gallego. Mimo to jsme stihli i několik bezva projížděk na kolečkových bruslích po pobřeží.

Protože projekt opouští víc lidí, tak jsme se sešli s přáteli na příjemné rozlučkové večeři.
10.05.2007 - F1 GP, Circuit de Catalunya
Několik následujících dnů budu doplňovat fotky z Circuit de Catalunya v Barceloně, kde právě dnes začíná F1 GP. První oficiální den jsme navštívili Pit Lane a nafotili pár zajímavých snímků z prezentací stájí včetně půvabné obsluhy. V sobotu se jela kvalifikace. V neděli jsme stihli konec Porsche Mobil 1 Supercupu. Potom následovala exibice letecké skupiny Patrulla Aguila a po exibici už následovala spanilá jízda jezdců na trucku a přejímka trati. Ve 14.00 odstartoval hlavní závod za hromového pokřiku Alooooooonzo.
Strana: 2 - (celkem 28 zpráv)
Strana: [ 1][ 2][ 3][ 4]
ICQ: 64603203
Skype: kodlos
My status
email: kuhlir(zavinac)kodlos.cz
IP/Name: 18.206.238.176 / ec2-18-206-238-176.compute-1.amazonaws.com